Первинні вкладки

У майбутніх підрозділах даного розділу нашого порталу з часом буде розміщена вся інформація, що стосується конкурсів та їх результатів, як в області написання кращих сценаріїв, так і в області розробки безпосередніх соціально-значущих додатків для мобільних пристроїв і Web-ресурсів на основі використання Відкритих даних.

Так, наприклад, для організації названих вище конкурсів в кінці поточного 2015 р. ми плануємо, в рамках презентованої на порталі програми з впровадження Відкритих даних в Одеській області, провести ряд наступних заходів:

  1. Скласти програми, прес-релізи та оголошення, які будуть присвячені проведенню серед студентів ВНЗ і фахівців в області інформаційних технологій різних конкурсів у сфері написання сценаріїв і розробки додатків для мобільних пристроїв і Web-ресурсів.

  2. Опублікувати вищеназвані програми, прес-релізи та оголошення в не менш 10-ти найбільш популярних місцевих засобах періодичної преси.

  3. Розмістити названі вище програми, прес-релізи та оголошення в мережі Internet на не менш 10-ти сайтах органів влади та 10-ти сайтах громадських організацій, а також на дошках оголошень, форумах і в соціальних мережах.

  4. Відкрити окремий банківський рахунку для збору цільових пожертвувань на формування призового фонду для переможців названих вище конкурсів, як на кращі ідеї і сценарії використання мобільних додатків, так і на безпосередню розробку цих додатків для наявних на порталі наборів даних по різних категоріях.

  5. Розіслати керівникам найбільш рентабельних підприємств Одеського регіону офіційні листи із запрошенням посприяти у формуванні призового фонду для переможців вищеназваних конкурсів.

  6. Організувати збір коштів під призові фонди вищеназваних конкурсів, а також налагодити чіткий облік цільових надходжень до цього фонду.

  7. Сформувати орієнтовний склад конкурсної комісії для визначення результатів проведення вищеназваних конкурсів з експертів одеських ВНЗ, наукових установ, громадських організацій, бізнес структур та органів влади.

  8. Направити відібраним експертам індивідуальні запрошення з наступним затвердженням складу конкурсної комісії на основі даної цими експертами згоди або не згоди.

  9. Розробити силами членів конкурсної комісії методику оцінювання ідей, сценаріїв і програмного забезпечення конкурсантів з наступним відбором на основі цієї методики переможців вищеназваних конкурсів.

  10. Урочисте (із залученням максимально можливої ​​кількості ЗМІ та громадськості) нагородження за сприянням Обласної державної адміністрації переможців вищеназваних конкурсів, а також видача їм сертифіката на впровадження їх ідеї, сценарію або програмного забезпечення в повсякденне життя.

На завершення хотілося б відзначити, що в результаті проведення вищеназваних конкурсів буде забезпечена ефективна презентація і загальна популяризація практичних прикладів ефективного використання "Відкритих даних" для боротьби з корупцією та соціально-економічних перетворень в Одеському регіоні. У кінцевому підсумку, завдяки, розробленим в рамках конкурсів додаткам, в Одеському регіоні відбудеться значна активізація підприємницької та туристичної діяльності, що з'явиться істотним джерелом поповнення місцевого бюджету нашої області.