ІНСТРУКЦІЯ З ВИДАЛЕННЯ НАБОРІВ ДАНИХ І РЕСУРСІВ

Право на видалення наборів даних та файлів ресурсів у них дається лише зареєстрованим користувачам, що мають відповідні права на ці дії.

Якщо Вам необхідно видалити набір даних із усіма файлами ресурсів, що у ньому знаходяться, то потрібно буде виконати ряд наступних кроків:

1. За рахунок пошуку в розділі “Наявні дані”, що відкривається за допомогою пункту меню “Дані”, виберете необхідний Вам набір даних для його наступного видалення.

2. Відкрийте обраний Вами набір даних за допомогою натискання мишкою по його заголовку.

3. У наборі даних, що відкрився, у верхній частині екрана (під головним меню)  натискаємо на кнопку “Edit”.

4. Після цього буде відкрита форма з всіма основними полями, заповнення яких уже описувалося нами в Інструкції з додавання нового набору даних.

5. У формі, що знову відкрилася, опускаємося в самий її кінець до ряду кнопок, на одній з яких буде написане “Видалити” у випадку російського варіанта набору даних, чи кнопку “Delete” у випадку українського варіанта набору даних.

6. Натискаємо на вищезгадану кнопку і підтверджуємо видалення зазначеного набору даних.

Якщо Вам необхідно видалити файл ресурсу в наборі даних, але при цьому сам набір не видаляти, то тоді потрібно буде виконати ряд наступних кроків:

1. Пройти по посиланню Manage Datastore і у формі, що відкрилася, клацнути на назві ресурсу, що Вам необхідно видалити.

2. У формі, що відкрилася, необхідно натиснути кнопку “Редагувати” у випадку російського варіанта набору даних, чи кнопку “Edit” у випадку українського варіанта набору даних.

3. Після натискання на вищезгадану кнопку, потрібно опуститися в самий низ форми, що відкрилася та натиснути на кнопку “Видалити” у випадку російського варіанта набору данных, чи кнопку “Delete” у випадку українського варіанта набору даних. Потім необхідно буде підтвердити видалення зазначеного файлу ресурсів.